Wideorejestrator Mio Mivue 358 – czarna skrzynka Twojego samochodu

Wideorejestrator Mio Mivue 358 – „czarna skrzynka” Twojego samochodu

Ten wideo rejestrator posiada dwa tryby – „Parking”, który potrafi włączyć nagrywanie w momencie wykrycia nawet najdrobniejszego ruchu wokół samochodu.

 

 

Drugim trybem jest tryb „Foto”, który pozwoli Ci wykonać dokumentację zdjęciową z np. miejsca wypadku. Intuicyjny interfejs umożliwia przeglądanie, łączenie oraz udostępnianie plików w serwisach społecznościowych.

 

Tak jak już wspomniałem wcześniej, Wideorejestrator Mio MiVue 358 nagrywa w rozdzielczości Full HD i potrafi idealnie uchwycić nawet tablice rejestracyjne z dużej odległości. Kolory są bardzo żywe, a materiał wideo jest najwyższej jakości. Nagrania idealnie odtwarza się na dużych ekranach telewizorów. Jakość dźwięku niestety ma wiele do życzenia ale przecież w wideo rejestratorze dźwięk wcale nie jest najważniejszy. Najważniejszy jest tak naprawdę obraz, który w tym urządzeniu jest idealny!!

 

Mio MiVue 358 jest małe, poręczne i w łatwy sposób możemy je zdjęć z szyby i schować w bezpieczne miejsce. Kamerka posiada wbudowany akumulator, który zapewnia możliwość nagrywania bez konieczności podpinania urządzenia pod gniazdo zapalniczki, w przeciwieństwie co do niektórych rejestratorów, które muszą być podłączone cały czas do zasilania.

 

Zdecydowanie uważam, że towar jest wart uwagi i zakupu. Zapraszamy do zakupu wideorejestratora Mio MiVue 358

Author: admin

Share This Post On