Najlepsze smartfony – oferty sklepów online

Pomimo, iż rok całkiem niedawno się zaczął, na rynku telefonów komórkowych, już pojawiło się sporo nowości, wśród których warto nieco poprzebierać. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy listę najlepszych telefonów komórkowych, jakie do tej pory pojawiły się na rynku w roku 2015

 

Samsung i747 Galaxy S III

Samsung Galaxy jest już znanym modelem wśród wszystkich miłośników smartfonów. Ten model jednak, nieco różni się od wszystkich innych które do tej pory pojawiły się na rynku. Śmiało można nazwać go telefonem z wyższej półki, przede wszystkim z racji faktu, iż działa on znacznie szybciej i sprawniej niż wiele jego poprzedników. Dzięki zastosowaniu nowego, uaktualnionego systemu operacyjnego Android Ice Cream Sandwich, mamy niemal nieograniczone niczym możliwości do dzielenia się informacjami. Telefon został ulepszony również pod względem zwiększenia pojemności baterii, a także w kwestii jego aparatu cyfrowego, który teraz robi naprawdę fantastyczne zdjęcia.

Samsung i747 Galaxy S III

 

Samsung Galaxy S II GT- i 9100

To kolejny telefon z serii Galaxy. Jak widać firma Samsung postanowiła wypuścić w tym roku na rynek, nie jednego czarnego konia, a dwa. Oba telefony tej marki znacznie się od siebie różnią, mimo iż posiadają również pewne cechy charakterystyczne takie jak zbliżony kształt czy też taki sam system operacyjny. Dzięki obecności dwurdzeniowego procesora, telefon posiada znacznie lepsze wartości multimedialne niż było to z innymi urządzeniami tego typu. Jego działanie jest w pełni płynne i pozbawione zacięć, nawet w trakcie wykonywania kilku czynności na raz. Doskonała jakość dźwięku sprawia, że na telefonie można słuchać muzyki a nawet oglądać filmy podczas jednej ze szczególnie długich i męczących podróży autobusem.

Samsung Galaxy S II GT- i 9100

 

Nokia Lumia 535

Pomimo, iż ta seria telefonów pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, to nie da się ukryć, że w błyskawicznym tempie zdobyła ona ogromne rzesze miłośników. Nie da się ukryć, iż system operacyjny jakim jest Windows 7 stanowi absolutny przełom w dziedzinie systemów operacyjnych dla smart fonów. Z pewnością wśród użytkowników znajdą się zarówno miłośnicy takiego rozwiązani jak jego przeciwnicy. Prawda jest jednak, że telefon ten, dzięki systemu operacyjnego jakim jest Windows, cieszyć się może zupełnie nowymi możliwościami. Do dyspozycji mamy wiec tysiące aplikacji, które jak do tej pory, nie został jeszcze opracowane w wersji dla androida.

 

Nokia Lumia 535

Author: admin

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *