Co kupić tablet czy smartfon ?


Wbrew pozorom nie ma większej różnicy pomiędzy smartfonem a tabletem, funkcje są identyczne, a jedną zasadniczą różnicą jest wielkość.

Zalety tabletów

Jak wiadomo tablet jest większy, to też dzięki temu jesteśmy w stanie na nim pracować, zastępuje on laptopa, który jest o wiele większy i często niewygodny w transporcie. Dla tych, którzy często pracują na wyjazdach jest on niezastąpiony, daje możliwość dostępu do sieci Internet, a odpowiednie oprogramowanie zastępuje w pełni komputer stacjonarny.

Korzyści ze smartfona

Z kolei smartfon jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą doglądać własnego biznesu, dla tych, którzy chcą być na bieżąco z różnymi informacjami, często nawet tam gdzie Internet stacjonarny czy WIFI jest niedostępne. Smartfon jest rzecz jasna mniejszy niż tablet, co w wielu przypadkach jest wielką zaletą, jego gabaryty pozwalają na schowanie go do kieszeni i staje się on nieodczuwalny.

Szukasz nowego tabletu. Zobacz tanie tablety w sklepie techsat24.pl !

Co kupic tablet czy smartfon?

Co z rozmowami

Kolejną różnicą pomiędzy tymi dwoma urządzeniami jest możliwość wykonywania połączeń telefonicznych, tablet takiej funkcji nie posiada, a więc razem z nim musielibyśmy zawsze nosić przy sobie telefon, a to już w podróżny staje się uciążliwe.

Tablet czy smartfon

Podsumowując całość jednak smartfon daje więcej możliwości osobom, które nie koniecznie muszą na nim pracować, a tablet będzie idealnym rozwiązaniem dla biznesmenów, którzy stale muszą doglądać własnych interesów.

W razie potrzeby na tablecie możemy nawet sporządzać projekty, co w przypadku smartfonów niestety nie będzie możliwe. Technologia ciągle idzie na przód, kto wie jak za 15 lat będzie wyglądał smartfon u jakie będzie miał funkcje.

Nawet zaawansowany aparat cyfrowy przestał być już domeną wyłącznie drogich smartfonów. Dziś nawet coraz tańsze tablety są wyposażane w ten jakże potrzebny podczas wakacyjnego wyjazdu, czy zagranicznej wycieczki gadżet.

A jeśli już wykonaliście setkę zdjęć i zastanawiają się co z nimi zrobić polecamy spersonalizowane foto książki. Zajrzyjcie na www.foto-projekt.com.pl

 

 

 

Author: admin

Share This Post On